Fotogalerie (1)

5. ročník festivalu Čtení ve vlaku

rádi bychom Vás pozvali na již 5. ročník festivalu Čtení ve vlaku, který se koná od 17. do 20. září. Každý den si během hned několika jízd můžete poslechnout profesionální přednes autorské tvorby významných českých spisovatelů a spisovatelek v pestré paletě žánrů: próza, poezie, literatura pro děti, literatura faktu i detektivky a fantazy.

Můžete se těšit i na celou řadu autorů, kteří budou číst ve vlaku poprvé! Novinkou letošního ročníku je také čtení autorských textů studentů Vysoké školy kreativní komunikace v petřínské lanovce.

Srdečně Vás zveme rovněž na tradiční slavnostní zakončení v kavárně v horním patře knihkupectví Neopalladium na hlavním nádraží. Od 15.45 se zde setkáte se všemi autory, kteří se zúčastnili jízd, a poslechnete si také besedu na zajímavá literární témata moderovanou Václavem Žmolíkem, při které vystoupí mimo jiné Emil Hakl, Michal Viewegh, Josef Formánek nebo Halina Pawlowská.

Těšíme se s Vámi na viděnou ve vlaku!

 

Ing. Monika Hrubešová

ředitelka školy

Další aktuality

Úspěch absolventky školy Michael
Vernisáž výstavy Adama Jílka a křest knihy Jiřího Lamberka v...
Cena za prostorové řešení instalace na Prague Photo 2017
Prague photo 2017
Zpět na výpis