Fotogalerie (1)

23. ročník soutěže Czech Press Photo

23. ročníku soutěže Czech Press Photo se v kategorii pro mladé autory do 23 let zúčastnil i Oliver Beneš, student druhého ročníku oboru Fotografická tvorba školy Michael. Nominován byl na první místo v této kategorii spolu s dvěma dalšími fotografy. Získal voucher na nákup vybavení od firmy Canon, která je letos hlavním sponzorem této kategorie.

Ve své volné tvorbě se zaměřuje na krajinářskou a noční fotografii. Snímek s názvem
"Small against the Universe" vznikl za výjimečně bezmračné a hvězdné noci v Itálii. Cesta noční krajinou zvolna přechází v Mléčnou dráhu a obrazově ji přirovnává k naší klopýtavé cestě životem. Ztracenou postavou na horizontu je sám autor.

Další aktuality

Úspěch absolventky školy Michael
Vernisáž výstavy Adama Jílka a křest knihy Jiřího Lamberka v...
Cena za prostorové řešení instalace na Prague Photo 2017
Prague photo 2017
Zpět na výpis